“Draugi, kravājiet skolas somas”…

tā jaunā mācību gada kopējo klases stundu iedziedāja Daniela Snipe un Elīna Kroņkalna, bet augšanas prieku O. Vācieša vārdiem novēlēja Linda Ribčika.
Šodien atkal bijām kopā skolas pagalmā kā katru gadu 1. septembrī,  un tomēr skolas durvis atkal vērām kā pirmoreiz,  jo pirmais septembris katru gadu ir  “ pirmais”, un  “šodienai  ir pavisam citādas gaismas rotaļas un citādi vēji, un šodien pavisam citādus vārdus mums čukst  pasaule ceļam” visa mācību gada garumā.
            Pēc skolas tradīcijas 12 – tie (audzinātāja Aija Grēbere) izveda skolas pagalmā un iepazīstināja ar katru pirmklasnieku un audzinātāju Antru Rozentāli. Skolas direktors Zigmunds Mickus uzsvēra, ka šogad skolas kolektīvam un vecākiem ir jauni izaicinājumi un jauni uzdevumi, tāpēc svarīga ir mūsu katra mērķtiecība, neatlaidība un atbildība. 
Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Jurjevs pateicās skolotājiem, skolas darbiniekiem un vecākiem par aizvadītajā neparastajā mācību gadā paveikto, bet skolēniem novēlēja mērķus sasniegt ar zinātkāri, rūpīgu darbu un apņēmību.  
              Sergejs Guļtjajevs un Kristers Jarutis, apsveicot pirmklasniekus, atgādināja, ka “par zaļu pat vēl zaļāks ir mūsu skolas laiks”, un divpadsmitie novēlēja, lai katra diena slēpj sevī iespējas, pārsteigumus un jautājumus, kurus izdodas atklāt, izzināt un izmantot un lai nepazūd zinātgribēšana!

Author: Armands Radzuška