Foto un video konkurss “Eiropas dižkoku lielvalsts Latvija”

Sabiedriskā kustība “Spēkozols” izsludinājusi otro vasaras sociālo mediju foto un video konkursu “Eiropas dižkoku lielvalsts Latvija”.

“Atrodi sev tuvāko dižkoku, izmantojot akcijas sadarbības partnera Dziedava dižkoku datubāzi https://ej.uz/dziedava. Iekar dižkoka zaros vai novieto pie koka Latvijas karogu un apliecini savu apmeklējumu ar foto vai īsu video ar pašiem dižkoka apmeklētājiem pie izgreznotā dižkoka. Nopublicē to sociālajos medijos: Instagram, Facebook, Draugiem vai Twitter ar koka nosaukumu, tā atrašanās pagastu vai pilsētu, kā arī tēmturi #dižkokulielvalsts. Septembra beigās piecu labāko foto vai video autori pēc Spēkozola kustības žūrijas vērtējuma savā īpašumā iegūs Spēkozola dižkoku lielvalsts kreklu, kā arī akcijas atbalstītāja IR Wood ozolkoka dizaina priekšmetu. Akcijā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs vai viesis, bet jo īpaši ģimenes, bērni, un jaunieši.”

Arī Vaiņodes novadā atrodami dižkoki, uzskaitīti ir 10, taču ļoti ticams, ka to ir vairāk, tie tikai jāatrod. Attēlā brīdis no 2017. gada, kad dižkoka simbols tika piešķirts Induļa un Ārijas ozolam Embūtes dabas parkā. Foto: I.Strēle

Author: Armands Radzuška