Gudrs!

13. janvārī 10. klases skolēni un audzinātāja Elita Ozola brauca uz Rīgu, lai filmētos Latvijas televīzijas skolēnu erudīcijas spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”,  kurā savas zināšanas pārbaudīja un pierādīja Jānis Dambergs.

Skolēni atzīst, ka tas ir bijis lielisks piedzīvojums – filmēšanās process, TV darbinieku ikdiena, gatavojot raidījumu, iegūtais adrenalīns,  pārdzīvojot Jāņa atbildes .

Visbeidzot – prieks un gandarījums – Jānis šajā spēlē uzvarēja, kaut gan pretinieki bija  nopietni – 11 skolēni no  dažādu pilsētu Valsts ģimnāzijām un RTU Inženierzinātņu vidusskolas.

Ceturtdienas rītā Jāni skolā apsveica 11. klases skolēni, bet  skolas kopējā līnijā skolas direktors Zigmunds Mickus izteica lepnumu par Jāņa sasniegumiem un Vaiņodes vidusskolas „vārda  spodrināšanu”, novēlēja veiksmi finālspēlē un pasniedza kūku ar uzrakstu „Gudrs!”

Skolēnu domes vārdā Egidijs apliecināja :„Apsoli, ka vienmēr atcerēsies: Tu esi drosmīgāks nekā Tu pats tam tici un stiprāks nekā izskaties, un gudrāks nekā Tu pats domā!”

Veiksmi Jānim finālspēlē pēc vairākām nedēļām!

gudrs

Author: Armands Radzuška