20.februārī plkst. 17.00 Vaiņodes k/n Vaiņodes amatierteātrim “Kuratieši” būs jaunās lugas “Labi iet” pirmizrāde.

Vaiņodes amatierteātris “Kuratieši” ļoti cītīgi gatavojas jaunās lugas pirmizrādei. Kolektīvam tā ļoti patīk un aktieri domā, ka arī skatītājus tā uzrunās. Par ko ir luga? Par dzīvi! Autors, Andris Niedzviedzis, saka tā:

“Drāma pieaugušo kolektīviem, ar cerīgām beigām, kurā neiztikt bez nelielas devas jautrāku lietu.

Brencis Strēlnieks ir kāda kolhoza priekšsēdētājs un darbība risinās pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados. Dzīve kolhozā un mājās rit savu gaitu, lai arī dažreiz gadās pa kādam asumam un pārpratumam. Ģimenes dzīvei, nedaudz, traucē kaimiņiene Zelma, jo Brenča un Kates dēls Juris draudzējas (un, liekas, ne tikai draudzējas) ar viņas meitu Signiju, kas Zelmai ļoti nepatīk. Tomēr ne jau Zelma ir lielākās problēmas – Juri iesauc armijā, jeb„partizānos”, kas nebūtu nekas, ja vien viņš nesen jau nebūtu tur bijis. Tam visam pāri klājas Kates sliktā sapņa ēna.

Pēc kāda laika no Jura vairs nav nekādas ziņas. Visi ir satraukti, jo runa nav par parastiem ”partizāniem”, bet par Afganistānu. Vai Brencis spēs pārkāpt pāri savam lepnumam un, galvenais, Jura aizliegumam, izmantot pazīšanos ar augsti stāvošu partijas darboni, lai, vismaz, uzzinātu, kur atrodas Juris un kas ar viņu noticis? Varbūt ir iespēja apiet noteikumus? Vai Juris atgriezīsies un, ja jā, tad kāds?”

Vai vēlaties rast atbildes uz šiem jautājumiem? Tad nāciet uz pirmizrādi, aktieri gaidīs skatītājus ar prieku!
Labi_iet

Bildes

Author: Armands Radzuška