Jaunā Dienvidkurzemes logotipa ideju izstrādes konkurss “Mana Dienvidkurzemes identitāte” norisināsies līdz 18. jūlijam.

Līdz 18. Jūlijam norisināsies logotipu ideju izstrādes konkurss “Mana Dienvidkurzemes identitāte”, kur katram jaunā Dienvidkurzemes novada jaunietim un bērnam ir iespēja izstrādāt un piedāvāt savu ierosinājumu jaunā novada logotipa koncepcijai. Iedzīvotājiem būs iespēja apskatīt un vērtēt darbus no 2. līdz 8. augustam IDEJU MĀJAS logos.

Konkursā tiek aicināti piedalīties jaunajā Dienvidkurzemes novadā dzīvojošie jaunieši un bērni, kur viņu uzdevums ir izstrādat savu logotipa piedāvājumu jaunajam novadam. Dalībnieki tiek īpaši aicināti domāt par dažādām vērtībām, īpašībām un simboliem, kas kopīgi visiem novadiem, kas apvienojušies jaunajā Dienvidkurzemes novadā.

Konkursa mērķis ir ar jauniešu piedāvāto ideju un risinājumu palīdzību, veicināt jaunā novada vizuālās identitātes izstrādes procesa uzsākšanu. Tā būtu iespēja gan jauniešiem piedāvāt savu skatījumu par jaunā novada vērtībām un dot savu ieguldījumu identitātes izstrādes procesā, gan arī jaunā novada vadībai, kas iesniegtos darbus varēs izmantot par iedvesmu vizuālās identitātes koncepcijas izveidei.

Konkursa dalībnieku darbus varēs apskatīt un vērtēt gan klātienē IDEJU MĀJAS logos, Katoļu ielā 5, Aizputē, gan arī tiešsaistē IDEJU MĀJAS sociālā tīkla Facebook lapā. Ar konkursa nolikumu var iepazīties www.ieej.lv/3CxAd

Sagatavoja:

Elva Lubāne

Jaunatnes darbiniece

Biedrība “IZGAISMO IDEJU”

Aizputes novada jauniešu “IDEJU MĀJA”

Tel. 20339460

e-pasts – elvalubane@gmail.com

Author: Armands Radzuška