Jauniešu attīstības programma Go Beyond izsludina pieteikšanos jaunajam 2016.gada programmas iesaukumam.

Go Beyond ir sevi pierādījusi kā jauno līderu un inovatīvu ideju „inkubators”, un arī nākamajā iesaukumā dalībniekiem būs iespēja attīstīt sevī prasmes un talantus, lai nākotnē būtu konkurētspējīgi darba tirgū. Programmas ietvaros ir tapuši daudzi veiksmīgi un daudzsološi projekti, kas turpina savu darbību arī šobrīd. Programmas ideju atbalsta tādi darba devēji kā Rimi Latvia, Microsoft Latvia, Statoil Fuel and Retail Latvia un citi.

Go Beyond programmu absolvējušie jaunieši būs lielisks resurss un ieguldījums jūsu novada jauniešu kopienas attīstībā, jo:

· jaunieši būs pilnveidojuši savas prasmes un iemaņas saskarsmē ar cilvēkiem

· realizējuši sociāli nozīmīgus projektus, papildinājuši savas zināšanas par profesionālo kultūru un etiķeti

· ieguvuši neatsverami vērtīgu cilvēku kontaktu un resursu tīklu

Programmas ietvaros ir tapuši daudzi veiksmīgi un iedvesmojoši projekti. Piemēram, 2015.gada programmas absolvente Liene Venterzute savu individuālo projektu – deju uzvedumu “Lauj man iet pasaulē” – veidoja savā dzimtajā pilsētā Tukumā  ar mērķi savākt ziedojumus Imanta Ziedoņa ķiršu dārzam Tukumā. Drīzumā tiks uzsākta ķiršu dārza projekta plānošana un realizācija.

“Pilnīgi noteikti varu teikt, ka Go Beyond mani ir izaicinājis ļoti lielā mērā. Es centos pieņemt jebkuru izaicinājumu, kas man tika mests programmas laikā, un redz kur tagad esmu – darot to, ko sen jau esmu vēlējusies, strādājot kopā ar cilvēkiem, kas mani iedvesmo un atbalsta, un virzoties virzienā, kas šķiet pareizs un pašsaprotams. Mans projekts lika man saprast, ka varu vairāk un labāk, kā pašai šķiet,“ norāda Go Beyond absolvente Liene.

Plašāka informācija par programmu un pieteikšanās anketa šeit:

www.gobeyond.lv

Varbūt jums jau ir kāds konkrēts jaunietis/-e  padomā, kurš/-a varētu būt ieinteresēts/-a šajā jauniešu programmā?

Mēs labprāt viņu uzrunātu personīgi!

 Veiksmīgu atlikušo nedēļu vēlot,

Anna Peipiņa 
Jauniešu attīstības programmas Go Beyond
Ārējo sakaru koordinatore
+371 28315389

Author: Armands Radzuška