„Kopā nākotnes mežam!”

Mūsu novads piedalās Latvijas pašvaldības “Meža dienās 2018”  un  turpina tradīciju – padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem parkos, gatavojoties Latvijas simtgadei.

Piektdien, 14. septembrī, 8., 10. un 12. klases skolēni piedalījās Vaiņodes parka  labiekārtošanā – stādīja košumkrūmus, krāsoja soliņus, meklēja tiem ērtāko izvietojumu. Pie izveidotajiem objektiem un stādījumiem skolēni izvietoja “Meža dienu” zīmi un parakstījās (priecājās, ka pēc gadiem varēs atrast, lai redzētu, kā auguši viņu stādījumi).

Skolēni  strādāja kopā  ar Vaiņodes novada dārznieci Silviju Skuju, bet par  projekta norises nodrošināšanu gādāja Vaiņodes novada izpilddirektors Normunds Pāvils.

Sociālo zinātņu un bioloģijas stundās skolēni apspriedīs idejas, kā veidot ainavu, kā izvēlēties nepieciešamos stādījumus un tos kopt, bet karjeras izglītības nodarbībās tiksies ar profesionāļiem – ainavu arhitektiem, profesionāliem dārzniekiem, kokkopjiem – mūsu skolas absolventiem, lai noskaidrotu viņu karjeras ceļu  no skolas sola līdz profesijas apguvei un darbam.

 

Projektu finansē Meža attīstības fonds (MAF)

Author: Armands Radzuška