LEPOJAMIES!

SVEICAM VAIŅODES NOVADA JAUKTO KORI (diriģenti Ilzi Balodi) UN JAUNIEŠU DEJU KOLEKTĪVU (vadītāju Mairu Strēli) AR LABIEM PANĀKUMIEM KORU UN DEJU SKATĒS!

Abi kolektīvi šovasar piedalīsies XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos! Svinību galvenais vēstījums skan „ES ESMU LATVIJA”, un to caurstrāvo līdzdarbības motīvs „Es radu Latviju. Es daru Latviju”. Šis vēstījums atgādina, ka Latvijas galvenā vērtība ir tās cilvēki, kas veltījuši savu dzīvi neatkarīgas valsts tapšanai un pastāvēšanai, ar ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

Gaidītākie pasākumi Svētkos ir Deju lieluzvedums „Māras zeme” un Noslēguma koncerts „Zvaigžņu ceļā”. Daugavas stadionā ap 17 000 dejotāju caur kustību un tautas dejas soli, caur laukumā izveidoto ornamentu, mūziku, enerģiju, ritmu un krāsu izstāstīs Latvijas bagāto vēsturi. Svētku nedēļas kulminācija ir Noslēguma koncerts „Zvaigžņu ceļā”, kurā 12 000 balsīgs dziedātāju kopkoris Mežaparka Lielajā estrādē sniegs trīs stundu garu koncertu, kurā skanēs latviešu profesionālās kormūzikas spilgtākie darbi. Noslēguma koncerts pāries Sadziedāšanās naktī, skatītājiem pievienojot arī savas balsis, un turpināsies līdz pat rīta gaismai.

VĒLAM VEIKSMI MŪSU DZIEDĀTĀJIEM UN DEJOTĀJIEM!

 

Ar cieņu, vadītāja kultūras jomā G. Riežniece

Author: Armands Radzuška