LIAA Liepājas biznesa inkubators gatavojas rudens uzņemšanai un aicina uz bezmaksas konsultācijām.

No šī gada 1. līdz 13. septembrim LIAA Liepājas biznesa inkubatorā tiks atvērta viena no pēdējām uzņemšanām pirmsinkubācijas programmā. Izvērtējot inkubatora kapacitāti, pirmsinkubācijas programmā ir plānots uzņemt 20 jaunus dalībniekus. Šobrīd LIAA Liepājas biznesa inkubatorā kopumā darbojas 35 dalībnieki inkubācijas programmā un 35 dalībnieki pirmsinkubācijas programmā, kuri mērķtiecīgi strādā pie savas biznesa idejas attīstīšanas un testēšanas.

Tā kā Biznesa inkubatoru programmas termiņš ir 2023. gada 31. decembris, kad inkubatori savu darbību esošā projekta ietvaros noslēgs, tad aicinām visus, kuri vēl nav paguvuši izmēģināt savus spēkus sava biznesa idejas attīstīšanā, to darīt savlaicīgi un neatlikt uz pēdējo brīdi.

Lai iesniegtu pareizi aizpildītu pieteikumu, saprastu, kura no programmām ir piemērotākā, uzzinātu par pieteikšanās kārtību, un atbalsta intensitāti ir svarīgi sazināties un pieteikt individuālu konsultāciju. Konsultāciju iespējams pieteikt, rakstot uz liepaja@liaa.gov.lv vai zvanot +371 62 401 092. Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājiem konsultāciju iespējams pieteikt arī Saldū, kur atrodas LIAA Liepājas biznesa inkubatora atbalsta vienība, rakstot uz anete.tirmane@liaa.gov.lv.

Interesenti, jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti arī apmeklēt attālinātas info stundas, kuras notiks 17. un 25. augustā. Informācijai aicinām sekot līdzi Facebook lapā – LIAALiepaja.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: https://www.liaa.gov.lv/lv/biznesa-inkubatori/par-projektu
LIAA biznesa inkubatoru dalībnieku katalogi: http://inkubatori.magneticlatvia.lv/katalogi/

Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ  

Papildu informācija:

LIAA Liepājas biznesa inkubators

Dārza iela 4/8, Liepāja

e-pasts: liepaja@liaa.gov.lv
tālrunis: +37162401092
Facebook | Instagram
_____________________________

Ieva Ozoliņa-Balcere

Vecākā projektu vadītāja

Tālrunis: +371 28669865

E-pasts: ieva.ozolina-balcere@liaa.gov.lv

Author: Armands Radzuška