Mājas kafejnīcu dienas – Aizputē un Pāvilostā!

            6. un 7. augustā Dienvidkurzemes ziemeļos – Aizputes un Pāvilostas pilsētās un apkārtnē – norisināsies lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” rīkotā akcija “Māju kafejnīcu dienas”.

            Akcijā piedalīties tika aicināts ikviens – gan esoši ēdināšanas uzņēmumi, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet īpaši šajās dienās atver savas sētas vārtus, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem. “Mājas kafejnīcu dienās” neizpaliks arī dažādas kultūras programmas: rokdarbi, spēles, nelieli koncerti, danči, priekšnesumi u.c.

            Dienvidkurzemes ziemeļos esiet laipni aicināti apmeklēt un iepazīt 10 mājas kafejnīcas: kafetērija “AVOTS”, Aizpute (7. augustā), “Sakas ielas gastrobārs”, Aizpute (7. augusts), Aizputes novadpētniecības muzejs, sadarbībā ar Aizputes vīna darītavu un Aizputes labāko kūku cepējām kafejnīcā “Aizputes jaunā pilsmuiža” (7. augusts), kafejnīca “Lapka Hemp” Aizputes pilskrogā (6. un 7. augustā), IDEJU MĀJAS tējnīca, Aizpute (7. augusts), kafejnīca “Pie Dzintras”, Aizpute (6. augusts), kafejnīca “RANČOcrew”, Aizpute (7. augusts), kafejnīca “Meža dizaina dārzs” Cīravas pagasts (6. un 7. augusts), kafejnīca “Ostas skati” Pāvilosta (6. un 7. augusts) un kafejnīca “JūrCafe”, Ziemupe (7. augusts).

            Informācijai par mājas kafejnīcu darba laikiem un piedāvāto ēdienkarti, sekot līdzi:  facebook.com/Aizpute, facebook.com/PavilostasTIC, www.visitaizpute.lvwww.visitpavilosta.lv, kā arī par citām aktualitātēm un mājas kafejnīcām Latvijā www.majaskafejnicas.lv.

Aizputes tūrisma informācijas centrs

Author: Armands Radzuška