Notika otrais kāršu spēles “Cūkas” turnīrs…

           Sestdien, 13.aprīlī, Vaiņodes kultūras namā norisinājās otrais kāršu spēles “Cūkas” turnīrs, kurā piedalījās 10 dalībnieki. Pirmais turnīrs norisinājās 9.februārī, kurā piedalījās 16 dalībnieki.

            Šoreiz uzvarētāji tika noskaidroti 3 kategorijās – sievietes, vīrieši un absolūtais kopvērtējums. Sievietēm uz turnīru bija ieradušās tikai 2 dalībnieces, kuras arī cīnījas par zelta medaļu. Veiksmīgāka izrādījās Rudīte Jaunzeme, aiz sevis atstājot Baibu Bēķi. Pirmajā turnīrā piedalījās 6 daiļā dzimuma pārstāves.

           Vīru konkurence bija nedaudz lielāka – 8 dalībnieki. Visveiksmīgākais izrādījās Gatis Bērziņš, kurš savāca 22 punktus un +30. Otrajā vietā ierindojās Ēriks Kanders ar 18 punktiem un +11, trešajā vietā atstājot Valentīnu Pelecki ar 16 punktiem un +6. Uzreiz aiz labāko trījnieka ar 14 punktiem palika 3 dalībnieki, pateicoties labākam plus / mīnuss rādītājam, 4.vietu ieņēma Oskars Pāvils (+18), 5.vietā ierindojās pārstāvis no Gruzijas – Giorgi Gogilidze (+5), bet sestais palika Dāvids Veits (-7).

            Šoreiz dāmām absolūtajā kopvērtējumā nesanāca iejaukties – Rudīte ieņēma 8.vietu, bet Baiba 10.vietu. Absolūtais kopvērtējums:

1.vieta Gatis Bērziņš

2.vieta Ēriks Kanders

3.vieta Valentīns Peleckis

4. Oskars Pāvils

5. Giorgi Gogilidze

6. Dāvids Veits

7. Ainārs Pāvils

8. Rudīte Jaunzeme

9. Kristers Plūme

10. Baiba Bēķe

Attēli https://failiem.lv/u/dn3gjbb9

Author: Armands Radzuška