Pirmā spēle noslēdzas ar neizšķirtu

24.martā HK Vaiņode, pēc izkrišanas no cīņas par medaļām ceturtdaļfinālā, aizvadīja cīņu par 5.vietu ar ASK/LSPA komandu (Rīgā), kuru iepriekšējās 4 spēles 3 reizes bija uzvarējuši (35:28, 32:30, 32:23) un vienu reizi bija cīnījušies neizšķirti (30:30).

Spēli iesāka labāk mūsu novada komanda, kad pēc Riharda Plūmes 15 minūtē panāca 9:4 par labu HK Vaiņodei. Pirmo puslaiku HK Vaiņode noslēdza ar plus 6 (17:11).

Otro puslaiku arī labāk iesāka HK Vaiņodes komanda, vispirms nostāvot aizsardzību un pēc tam Oskaram Pāvilam realizējot 7 metru soda metienu. Tad pretinieki iemeta divus vārtus pēc kārtas panākot 18:13 (Vaiņodes labā), kam sekoja Vaiņodes atbilde ar 3 vārtiem –  Oskars Pāvils un 2 vārti Aināra Pāvila kontā (21:13). Pēc tam apstājās Vaiņodes uzbrukums, kad komanda nespēja gūt 7 minūtes nevienus vārtus, bet ielaida 3 vārtus. Pēc tā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Pie rezultāta 26:22 ASK/LSPA komanda veica 5:1 izrāvienu un 3 sekundes pirms spēles beigām izrāva neizšķirtu – 27:27.

Rezultatīvākie HK Vaiņodes sastāvā bija Oskars Pāvils ar 12 vārtiem un Ainārs Pāvils ar 6 vārtiem.

Nākamo spēli HK Vaiņode aizvadīs 29. martā plkst.19:30 savā laukumā pret Jūrmalas Sports komandu.

Vaiņode: Oskars Pāvils 12, Ainārs Pāvils 6, Matīss Mickus un Jurģis Strēlis 3, Rihards Plūme 2, Mārtiņš Juzups 1, Davidenko, Ziemelis, Pumpurs, Sudmalis, Sproģis, Tiškus,

Author: Armands Radzuška