Projekts „ZZ Talanti” – aicinājums skolēniem no visas Latvijas atklāt savu talantu un saņemt atbalstu tā attīstīšanai

Latvijā dzīvo tūkstošiem radošu un talantīgu jauniešu, kuriem piemīt unikālas prasmes un kuriem bieži vien pietrūkst atbalsta, lai viņi tiktu pamanīti un spētu arī turpmāk attīstīt savu talantu. Tādēļ sarunu karte  “Zelta Zivtiņa” un tehnoloģiju kompānija “Huawei” ir nolēmušas veicināt Latvijas jauno talantu attīstību, uzsākot projektu „ZZ Talanti”Tajā ikviens Latvijas skolēns vecumā no 7 līdz 20 gadiem var parādīt savu talantu visai Latvijai un iegūt iespēju pretendēt uz nepieciešamo atbalstu sava talanta attīstībai no kopējā balvu fonda 2000 EUR vērtībā. Pieteikšanās norisinās no 15.aprīļa līdz 14.maijam.

Projekts norisināsies trīs atlases kārtās. Pirmās atlases kārtas ietvaros no 15. aprīļa līdz 14. maijam jauniešiem vecumā no 7 līdz 20 gadiem sadaļā “ZZ Talanti” jāaizpilda pieteikums, norādot, kas viņiem ir nepieciešams savu spēju attīstībai, kā arī jāpievieno video, kurā talants tiek demonstrēts. Dalībai pieteikties var gan individuāli, gan grupās.

Otrā atlases kārta norisināsies 23. maijā Rīgā. Tajā piedalīsies labākie pirmās kārtas dalībnieki, kurus noteiks un vērtēs profesionāla žūrija, ņemot vērā gan klātienes uzstāšanos, gan iesūtītos pieteikumus un video. Labākie otrās kārtas dalībnieki no visas Latvijas iegūs iespēju startēt finālā.

„ZZ Talanti” fināls norisināsies 30.maijā Jūrmalā, uz „ZZ Festivāla” lielās skatuves. Dienas laikā notiks visu finālistu uzstāšanās, un dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs dažādu jomu profesionāļi. Finālā tiks noskaidroti pieci talantīgākie jaunieši, pa vienam no katra Latvijas reģiona (Kurzeme, Zemgale, Latgale, Vidzeme, Rīga), kuru starpā tiks sadalīts balvu fonds talanta attīstīšanai.

Plašāka informācija pielikumā (.doc).
ZZTalanti_baneris

Author: Armands Radzuška