13. decembrī Vaiņodes sporta hallē notika “Jauno futbolistu Ziemassvētku koptreniņš”.

Treniņā piedalījās mūsu novada topošie futbolisti no vidusskolas un bērnu dārza. Pasākumā piedalījās arī bērnu vecāki, kuriem bija iespēja vērot, kā viņu bērniņi skrien, sper, priecājas un gūst milzīgu prieku no tā, ko dara.
Jāsaka gan, ka pasākums nebūtu izdevies, ja palīgā nebūtu nācis Kaspars Dzintars no kaimiņu novada. Liels paldies! Paldies Sabīnei Brantei par jaukajām bildēm. Paldies Vaiņodes novada domei par atbalstu.

Treneri par pasākumu:
Vaiņodes mazie futbolisti, vecāki un atbalstītāji – paldies par lielisko sestdienas dienu Vaiņodē un iespēju darboties kopā ar jums. Liels prieks par jauniešu lielo aktivitāti un darboties gribu. Ļoti ceru, ka labi iesāktais turpināsies un kopā piedzīvosim daudz vērtīgu brīžu kā treniņu darbā, tā spēļu laukumos, dodot mūsu jauniešiem iespēju augt kā cilvēkiem, interesantām personībām un labiem sportistiem. Lai visiem gaiši un mierīgi Ziemas Saulgriežu svētki un novēlējums Jaunajam Gadam – esam cik tik vien iespējams aktīvi un pozitīvi ‘dulli’ it visā ko daram. Lai izdodas! Uz tikšanos treniņos, spēlēs un citās aktīvās izdarībās!
Kaspars Dzintars, FK “BANDAVA”.

Bija liels prieks, ka izdevās savest kopā visus mūsu novada futbolistus. Prieks bija redzēt cik kuplā skaitā jau esam! Kopā sarēķinot esam 34 futbolisti, ļoti ceru ka šis skaitlis laika gaitā tikai palielināsies. Atceroties to, kādi un cik bijām pirms gada ir prieks darboties, ir prieks ka gada darbs ir nesis augļus. Pasākums, manuprāt, gan treneriem, gan vecākiem, gan arī pašiem futbolistiem bija izdevies. Paldies jāsaka arī bērnu vecākiem, kuri nāca un atbalstīja mūs visus, jo tieši vecāku atbalsts ir tas, kas bērnam ir vajadzīgs. Kā treneris ceru saglabāt šādus koptreniņus arī uz priekšdienām. Novēlu visiem skaistus un jaukus svēkus un lai Jaunajā Gadā izdodas viss iecerētais!
Artūrs Blumbergs.

Bildes no pasākuma apskatāmas šeit.

Author: Mārtiņš