Sporta aktualitātes

Pirmās divas vietas ieņem Priekulnieki

21.decembrī notika Vaiņodes novada Ziemassvētku kauss zolītē, kas arī vienlaicīgi bija 3.posms Vaiņodes novada atklātajā čempionātā. Ziemassvētku kausā piedalījās 10 dalībnieki.

Ziemassvētku kausa  galvenais kauss aizceļoja uz Priekuli. To aizveda Aigars Legzdiņš, kurš savāca 26 punktus un +67. Aiz sevis otrajā vietā atstājot vel vienu Priekulnieku Domu Bumblausku, kurš ieguva 20 punktus un +29, bet tikai trešajā vietā ierindojās pārstāvis no Vaiņodes, Artūrs Auders ar 20 punktiem un -1. Aiz labāko trijnieka uzreiz ierindojās Artūra tēvs, Edgars Auders ar 19 punktiem un +7.

Vaiņodes novada atklātajā čempionātā aizvadīti 3.posmi. Līdere ir pirmo divu posmu uzvarētāja  – Daina Troika ar 68 punktiem un +242. Otrajā vietā aiz Dainas atrodas Ziemassvētku kausa ieguvējs Aigars Legzdiņš ar 61 punktu un +85. Trešo vietu ieņem otrs Priekulnieks Doms Bumblausks, kurš savācis 56 punktus un +80, bet no viņa tikai par 3 mazajiem punktiem atpaliekot, 4.vietā ierindojās Edgars Auders ar 20 punktiem un +77. Labāko sešiniekā vēl atrodas Toms Legzdiņš ar 52 punktiem un -14 un Laimonds Mamis ar 43 punktiem un -107.

Kopumā Vaiņodes novada atklātajā čempionātā piedalījušies 18 dalībnieki. No septiņiem posmiem kopvērtējumā tiek ņemti pieci labākie posmi.

Uzvar otro posmu pēc kārtas un iegūst Ziemassvētku kausu

22.decembrī tika aizvadīts 3.posms Vaiņodes novada atklātajā čempionātā Durakā jeb cūkās. Trešais posms bija Ziemassvētku kausa ietvaros. Ziemassvētku kausā piedalījās 17 dalībnieki, no kuriem 7 bija daiļa dzimuma pārstāves.

Pie uzvaras 3.posmā un ieguva ziemassvētku kausu tieši daiļā dzimuma pārstāve Alīte Eidimte, kura spēja savākt, maksimālo punktu skaitu, 24 punkti un  +54. Otro vietu ieņēma Arturs Spuris ar 18 punktiem un +41, kurš apsteidza trešājā vietā esošo Aināru Pāvilu, kurš arī savāca 18 punktus, bet mazāk plusus (+32). Ceturto vietu ieņēma Artūra sieva, Sandra Spure ar 16 punktiem  un +8.

1.decembrī arī norisinājās 2.posms durakā. Uz kuru bija ieradušies vien 5 dalībnieki. Par uzvarētāju kļuva Alīte Eidimte ar 24 punktiem un + 37, aiz sevis otrajā vietā atstājot Aināru Pāvilu ar 13 punktiem un +5, bet trešo vietu ieņēma Sandra Spure ar 13 punktiem un -10.

Aizritējuši 3.posmi Vaiņodes novada atklātajā čempionātā Durakā/Cūkās. Kopumā piedalījušies 19 dalībnieki. Tiks aizvadīti 5.posmi ( visi tiek ņemti kopvērtējumā). Pēc 3.posmiem pārliecinošā vadībā atrodas pēdējo 2.posmu uzvarētāja Alīte Eidimte ar 66 punktiem un +111, otro vietu ieņem Arturs Spuris ar 50 punktiem un +53, aiz sevis trešajā vietā atstājot Aināru Pāvilu ar 43 punktiem un +32. Labāko sešiniekā atrodas Sandra Spure (39 punkti un -8), Oskars Pāvils ( 38 punkti un -17) un Daniels Jānis Jurjevs (14 punkti un +22).

Sporta kalendārs

Janvāris

1. 19. 01 Vaiņodes kauss 2020 telpu futbolā Vaiņodes vidusskolas sporta zāle
  2. 19. 01 Synottip handbola virslīgas spēle HK Vaiņode – Dobeles Tenax plkst.17:00 Vaiņodes vidusskolas sporta zālē
  3. 24. 01 Vaiņodes novada čempionāts kāršu spēlē Duraks/Cūkas plkst.18:30 Vaiņodes kultūras nama 3.stāvā. 4.posms
  4. 25. 01 Vaiņodes kauss 2020 telpu futbolā Vaiņodes vidusskolas sporta zāle

Februāris

1. 01.02. – 02.02. Vaiņodes kauss 2020 telpu futbolā Vaiņodes vidusskolas sporta zāle
  2. 07.02 Vaiņodes novada čempionāts Zolītē plkst.18:30, Vaiņodes kultūras nama 3.stāvā