Uzlādē savu viedierīci un piedalies virtuālajās tūrisma velo – sacensībās  “Izripo Embūti 2018”!

Laika posmā no 4. maija līdz 4. jūlijam ikviens ir aicināts pārbaudīt sevi, dodoties 24 km garā izturības braucienā gleznainajā Embūtes kalnu apvidū. Lai brauciens būtu aizraujošāks, dari to kopā ar savu viedtālruni, izripojot sacensību maršrutu kopā. Savu rezultātu (ekrānšāviņu/screenshoot- izbrauktā maršruta karti, distances garumu un laiku) nosūti sacensību organizatoriem uz e-pastu turisms@vainode.lv vai freimiss906@inbox.lv , lai pārliecinātos, ka maršruts izbraukts pareizi. Dalībnieks pats izvēlas sev vēlamo dienu un laiku, kad izbraukt trasi. Distanci var veikt vairākas reizes, iesūtot tikai labāko rezultātu. Braucot trasē ir jāievēro CSN, par drošību trasē dalībnieks atbild pats.
Maršruta nolikums un karte atrodama Vaiņodes novada pašvaldības mājaslapā www.vainode.lv. Darba laikā kartes pieejamas arī Embūtes Tūrisma informācijas centrā (Embūte- 1, Embūtes pag., Vaiņodes nov.).
Pēc sacensību noslēguma visi rezultāti tiks publicēti Vaiņodes novada mājaslapā www.vainode.lv . 
Brauc pats, sacenties ar citiem, izaicini savus draugus. Ātrākie tiks pie balvām, starp visiem dalībniekiem tiks izlozēta pārsteiguma balva! 


Ilze Strēle
Vaiņodes novada tūrisma speciāliste

Nolikums (.doc)

Velomaršruts (.pdf)

 

Author: Armands Radzuška