Projektu konkurss „Darīsim paši 2014” noslēdzies.

Ir realizēti visi projektu konkursa „Darīsim paši” ietvaros realizētie projekti. Un šogad tie bija sekojoši:
„Rakstniekam Jēkabam Janševskim 150”, kura ietvaros tika noorganizēts rakstniekam Jēkabam Janševskim veltīts pasākums Bakūzes muižā. Realizēja Mārīte Ramša ar domubiedru grupu „Vēsturisko vērtību glabātāji”
„Jaunu prasmju apgūšana netradicionālajā mājamatniecībā.” Par piešķirtajiem līdzekļiem tika iegādāti materiāli filcēšanas, pērļošanas, sveču liešanas un dekupāžas nodarbībām, kuras organizē biedrība „Vaiņodes novada iniciatīvas grupa”.
„Iepazīsti Pižuka dīķi un tā apkārtni”,- 2. septembra pasākums skolēniem un ne tikai pie Pižuka dīķa ar sportiskām aktivitātēm un apkārtnes izzināšanu. Koordinators Gunta Minka un kolēģi no „Vaiņodes apkārtnes ekosistēmas aizsardzības grupa”.
„…vairāk just, nekā vārds spēj teikt” -koordinatores Māras Tamužas un grupas „Gaismas mirklis dvēselei” organizētais dzejas dienas pasākums Embūtes Bruņinieku pilskalnā.
„Rudens Karnevāliņš” bija jauks pasākums ģimenēm ar maskošanos un jautrām atrakcijām Vaiņodes kultūras namā, kuru noorganizēja domubiedru grupa „Teika” Aigas Jaunzemes vadībā.
Paldies visiem par pasākumu organizēšanā ieguldīto darbu un laiku! Ar šiem pasākumiem mūsu novada dzīve ir kļuvusi jaukiem notikumiem bagātāka un krāsaināka.

Pasākumu organizatoriem atskaites jāiesniedz līdz 2014. gada 1. decembrim Vaiņodes novada domē.

Atskaites veidlapa.(doc.)

Author: Mārtiņš