VAIŅODES NOVADA MAZO VOKĀLISTU KONKURSS “CĀLIS 2018”

Sestdien, 28. aprīlī Vaiņodes kultūras namā notika Mazo vokālistu konkurss “CĀLIS 2018”. Tajā piedalījās septiņpadsmit Vaiņodes novada dziedātāji vecumā līdz 6 gadiem (ieskaitot). Dziedātāji kopā ar vecākiem un skolotājām bija sagatavojuši dziesmas par pavasari, putniem, zvēriem, draudzību un pat par spokiem. Mazos “cālēnus” vērtēja pozitīva, laipna un smaidīga žūrija: Miranda Ulberte – Vaiņodes Mūzikas skolas direktore, kora klases skolotāja, Baiba Leite – Vaiņodes vidusskolas un Mūzikas skolas mūzikas skolotāja, Inga Prūse – Vaiņodes vidusskolas mūzikas skolotāja, Maira Strēle – Vaiņodes novada izglītības iestāžu deju skolotāja. Katrs dalībnieks izpildīja vienu dziesmu. Dziedātāji uzstājās secībā no paša jaunākā līdz vecākajam. Žūrija vērtēja dziesmas atbilstību dalībnieku vecumam, sarežģītību, melodijas precizitāti, ritmu, kustība, skatuves un uzstāšanās kultūru.

Lai konkursa dalībniekiem būtu lielāka drosme, viņus uzmundrināja “bijušie cālēni”, kuri jau ir izauguši un mācās mūzikas skolā instrumentu spēli: PATRIKS TROFIMOVS – vijoles solo, izpildīja skaņdarbu “Vakara dziesma“, koncertmeistare Miranda Ulberte, LĀSMA MAME – kokles solo, izpildīja skaņdarbu “Deja” un SEĻUKOVU ĢIMENES ANSAMBLIS izpildīja skaņdarbu “Klauni”– klavieres EVELĪNA, blokflauta ANCE, zvaniņi RALFS. Pēc konkursa koncerta dalībniekus un viesus izklaidēja Svētku aģentūra “Pepija” no Liepājas.

Konkursa noslēgumā katrs dalībnieks saņēma diplomu ar iegūtu nomināciju un dāvanas – skaistus lietussargus ar mīlīgiem, pūkainiem draudziņiem un vasaras piknika krūzītes piepildītas ar gardām konfektēm:

PAVASARĪGĀKAIS CĀLIS – Roberta Braže (sk. J. Jansone)

MĪLĪGĀKAIS CĀLIS – Patrīcija Barute (sk. G. Riežniece)

TĒLAINĀKAIS CĀLIS – Ralfs Seļukovs (sk. G. Riežniece)

SMAIDĪGĀKAIS CĀLIS – Kevins Kopštāls (sk. G. Riežniece)

CĀLĪTE DĀMĪTE – Dace Bokuma (sk. G. Riežniece)

CĀLIS DŽENTLMENIS – Markuss Gustavs Luguzs (sk. G. Riežniece)

NOSLĒPUMAINĀKAIS CĀLIS – Dana Pāvelsone (sk. J. Jansone)

DRAISKULĪGĀKSI CĀLIS – Arvis Stankūns (sk. G. Riežniece)

SAULAINĀKAIS CĀLIS – Eva Sofija Zunde (sk. G. Riežniece)

BRAŠĀKAIS CĀLIS – Deniss Bražis (sk. G. Riežniece)

DROSMĪGĀKAIS CĀLIS – Tīna Grundmane (sk. J. Jansone)

MĀKSLINIECISKĀKAIS CĀLIS – Rūta Purmale (sk. G. Riežniece)

ATRAKTĪVĀKAIS CĀLIS – Tomass Cērps (sk. G. Riežniece)

CENTĪGĀKAIS CĀLIS – Endijs Raens Luguzs (sk. G. Riežniece)

STILĪGĀKAIS CĀLIS – Adrians Pinkovskis (sk. G. Riežniece)

NOPIETNĀKAIS CĀLIS – Adrians Linarts (sk. G. Riežniece)

 

VAIŅODES NOVADA TITULA SUPERCĀLIS 2018 IEGUVĒJA un MUZIKĀLAIKAIS CĀLIS – KEITA SAKALAUSKA

 

Paldies dalībniekiem par drosmi uzstāties lielajā zālē publikas priekšā, kā arī viņu vecākiem, pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātājām un skolotājām “cālēnu” skološanai. Paldies Inetai Zvejai par gardo kūku pasākuma dalībniekiem un viesiem! Paldies Vaiņodes novada domei par finansiālu atbalstu pasākuma rīkošanai!

 

Uz tikšanos 2019. gada pavasarī!

Ar cieņu, vadītāja kultūras jomā G. Riežniece

Author: Armands Radzuška