Vaiņodes un Priekules novadu tūrisma centri piedāvā izzinošu un aktīvu spēli/viktorīnu – “BIZ BIZ MĀRĪTE”.

Jauns gads – jaunas aktivitātes un uzdevumi! Esam jums sagatavojuši ko jaunu un, cerams, ka noderīgu, izklaidējušo un izzinošu. Tātad – piedāvājam izzinošu viktorīnu “BIZ BIZ MĀRĪTE” par Priekules un Vaiņodes novada tūrisma objektiem,  kultūru, vēsturi, faktiem un interesantiem notikumiem. Šī ir spēle, kurā iespējams pārbaudīt savas zināšanas un, iespējams, uzzināt ko jaunu, kā arī sajust sacensību garu un lieliski pavadīt laiku ar ģimenes locekļiem. Pielāgojoties situācijai valstī, aicinām veidot savu komandu vienas mājsaimniecības ietvaros. Tas vari būt Tu viens pats, vai arī kopā ar mammu un tēti, vai bērniem.

“Biz biz mārīte” ir tiešsaistes (online) erudīcijas spēle, kurā iesaistīties aicināts ikviens interesents! Būsim sagatavojuši jums dažādus interesantus jautājumus, netrūks arī uzdevumi un citas aktivitātes. Kopumā paredzētas sešas kārtas visa gada garumā.

Par katru pareizu atbildi tiks piešķirts konkrēts punktu skaits. Katrā kārtā uzvar dalībnieks, kas ieguvis augstāko punktu skaitu. Vienādu punktu skaita gadījumā uzvarētājs tiks noteikts ar izlozes starpniecību. Zinošākie tiks pie pārsteiguma balvām no mūsu pašu vietējo amatnieku un mājražotāju produktiem, jo, kā zināms – atbalstīt vietējos ir forši! 

Pirmā kārta būs atvērta jau no 7. janvāra. Mājaslapā www.leismalite.lv aktualitāšu sadaļā publicēsim saiti uz GoogleDocs vietni, kur atradīsiet uzdevumus. Termiņš 1. kārtas atbilžu sniegšanai – 31. janvāris.

Otrā kārta – no 8. februārim līdz 28. februārim, 3. kārta – no 8. marta līdz 31. martam, 4. kārta – no 11. oktobra līdz 31. oktobrim, 5. kārta – no 8. novembra līdz 30. novembrim, 6. kārta – 13. decembra līdz 31. decembrim.

Nav jābaidās, ka šī spēle būs grūta. Jautājumi būs ļoti dažādi un ar dažādu sarežģītību – būs interesanti gan jau zinošiem cilvēkiem, gan skolas vecuma bērniem. Mērķis ir aizraujošā veidā iepazīstināt ar mūsu tūrismu, kultūru, vēsturi, faktiem un notikumiem.

viktorīnas BIZ BIZ MĀRĪTE 1. kārtas jautājumi 

Nolikums lasāms šeit

Author: Rolands Mozrims