Veikti 8 posmi skrējienā “101 km apkārt Vaiņodes novadam”

                Skrējienā “101 km apkārt Vaiņodes novadam”, kas ir veltīts par godu Latvijas 101. dzimšanas dienai, oktobrī tika aizvadīti 5 posmi, kopumā skrējēji ir aizvadījuši jau astoņus posmus. 6.novembrī un 18.novembrī tiks veikti pēdējie divi posmi.

                Oktobrī aizvadītajos skrējienos (no ceturtā līdz astotajam posmam) vismaz vienu posmu veikuši 30 dalībnieki, kā nu kurš, cits skrienot, cits nūjojot, ejot vai braucot ar velosipēdu. No šiem 30 dalībniekiem 14 bija daiļā dzimuma pārstāves, bet 16 vīrieši. No visiem dalībnikiem 7 bija riteņbraucēji, 2 nūjotāji un 21 skrējējs.

                Visus astoņus posmus aizvadījuši 11 dalībnieki, no kuriem 6 ir vīriešu dzimuma pārstāvji un 5 dāmas. 

                Kā jau iepriekš minēts 9. posms notiks 6. novembrī, nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā posms var tikt pārcelts. 10. posms norisināsies 18. novembrī plkst.12:00 tiekoties pie senlietu krātuves. 10.posms notiks neskatoties uz laika apstākļiem, pēc tam dalībnieki tiks cienāti ar siltu zupu un tēju. Kā arī aktīvākie tiks apbalvoti ar piemiņas medaļām un balviņām. Pēc skrējiena arī kopīgi atskatīsimies uz skrējiena gaitu, paveikto.

                Ja esat nolēmuši distancē nedoties, esat laipni aicināti sagaidīt dalībniekus finišā un kopīgi pēc tam atskatīties uz visiem 10 paveiktajiem posmiem.

Ainārs Pāvils, Vaiņodes novada sporta metodiķis

Author: Armands Radzuška