Ziemassvētku prieks kopā ar mazajiem

Kad tuvojas Ziemassvētki, gribas kādam dāvināt prieku. Mēs, Vaiņodes vidusskolas 8. klase, jau otro gadu draudzējamies ar bērnudārza “Zīlīte” bērniem.
Pagājušajā gadā ar pašu ceptām piparkūkām devāmies ciemos pie audzinātājām Ineses, Guntas, Sanitas, Alisas un viņu grupiņām. Tā bija jauka atgriešanās bērnībā, rotaļājoties ar mazajiem draugiem. Īpaši skolēnus sajūsmināja audzinātājas Sanitas fotogrāfijas un video, kur lielie bērni tik tikko atpazina sevi kā bijušos bērnudārza audzēkņus.
Šogad 19. decembrī mūsu jauniegūtie draugi kopā ar audzinātājām Sanitu un Alisu, kā arī ar auklīti Ingu ciemojās mūsu mājās – Vaiņodes vidusskolā. Tā kā daudzi no bērniem nākošajā gadā kļūs par skolēniem, tad izrādījām mūsu skolu. Apmeklējām telpu, kur grāmatas dzīvo. Bibliotekāre Sandra mums parādīja biezāko un lielāko grāmatu, kāda atrodama bibliotēkā, un pastāstīja daudz interesanta par grāmatām.
Tad, kad skola bija apskatīta, gājām rotaļās un ēdām bērndārznieku sarūpēto kliņģeri un pīrādziņus.
Labie rūķīši mazajiem draugiem bija sarūpējuši paciņas pie eglītes. Mūs pārsteidza jaukie un sirsnīgie bērnu priekšnesumi: tika runāta dzeja, un skanēja dziesmas.
Laiks pagāja ātri, un mazajiem ķipariem bija jādodas mājās.

Vaiņodes vidusskolas 8. klases audzinātāja Aija Grēbere

vsk+bernudarzs

Author: Armands Radzuška