Rūķu darbi „Zīlītē”.

  Decembris – Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Pirmsskolas izglītības iestādē „Zīlīte” šis bija notikumiem bagāts mēnesis.

  Lai bērniem būtu vieglāk svētkus sagaidīt, pirmdienas rītos bērni tika aicināti uz kopīgām aktivitātēm. Rūķis katrai grupiņai bija sarūpējis pirmssvētku darbus – rūpīgi izkrāsot Adventes kalendāru, kā arī kopā ar vecākiem pagatavot nelielu dāvaniņu- eņģelīti, ko dāvināt Vaiņodes novada sociālās aprūpes centra ļaudīm. Vecāku atsaucība bija liela, un visus sarūpētos apsveikumus, neilgi pirms Ziemassvētkiem, grupas „Spārītes” bērni kopā ar audzinātājām nogādāja sociālajā centrā. Liels prieks bija gan dāvinātājiem, gan dāvanu saņēmējiem.

  Ziemassvētku vecītis šogad bija nolēmis uz pasākumu ierasties kopā ar savu labāko draugu minionu Kevinu. Bērni un vecāki tika iesaistīti rotaļās un dejās. Audzinātājas savukārt gādāja par radošajām darbnīcām , kurās bērni kopā ar vecākiem varēja griezt pārsliņas, greznot eglītes, izcept kādu piparkūku, vai vienkārši pamieloties ar kādu kārumu.

  Kad lielie darbi bija padarīti, visi rūķīši, gan lieli, gan mazi, kas čakli bija strādājuši visu pirmssvētku laiku tika ielūgti uz Rūķu balli, kurā varēja jauki pavadīt laiku.

  Pirmsskolas skolotāja S.Bokuma

ruku darbi

Author: Armands Radzuška