Bērnudārza aktualitātes

“Burtu meitiņa”

Dzimtās valodas diena tiek atzīmēta 21. februāri. Ciemos bija atnākusi Burtu meitiņa ar Lāci, kuri pastāstīja par burtiem. Kāds burts ir līdzīgs olai, kāds kliņģerim, kāds upei. Burtu meitiņa un lācis kopā ar bērniem sacerēja pasaku, kas skanēja šādi:

Pasaka par bērnudārzu!

Reiz bija bērnudārzs. Bērnudārzā sienas bija krāsainas, ar spīdumiem. Krāsaini griezti, krāsaina grīda, un lampas arī krāsainas. Ļoti, ļoti lieli logi un daudz balonu.

Bērnudārzā bija veikals ar daudz ēdamām lietām un baseins.

Bērni bērnudārzā mācījās burtus, darīja blēņas, spēlējās, dziedāja, krāsoja matus, ēda, smējās un atkal spēlējās. Šajā bērnudārzā bērni negāja gulēt.

Bērnudārzā bija ballīte. Meitenes uzvilka princešu kleitas, visiem galvā burvju cepures, lai varētu visu kaut ko uzburt. Tur bija audzinātājas – divas. Audzinātājas kā princeses, kā burves, smaidīgas.

Bērnudārzā bērni spēlējās cik gribēja, tik ilgi, kamēr apnīk.

“Zīlītes” bērni

20 .02. 2020.

Burtu meitiņa bija sagatavojusi mājas darbu, katram bērnam savs burts bija jāizdaiļo, jāizkrāso vai kā savādāk jāaizpilda. Zālē tika izveidota burtu izstāde, kurā piedalījās visi iestādes bērni un darbinieki. Paldies atraktīvajai Burtu meitiņai un Lācim!

Dita Valtere

Author: Armands Radzuška