“Bet vispār viss ir tikai tā, kā mēs to paši darām…”

Vēl nupat likās, ka varēsim noturēt vasaru, bet skolas bērzā jau krāsojas dzeltenas svītras, un jaunā mācību gada pirmā diena atnāca ar siltu miglu, jautrām bērnu balsīm, krāsainiem puķu pušķiem un atkal satikšanās prieku skolā.

Šajā mācību gadā mūsu skolā mācīsies 251 skolēns, no tiem 20 bērnu – 1. klasē (audzinātāja Baiba Auguste), bet 19 jaunieši  – 10. klasē (audzinātāja Aija Grēbere). Kopā ar 11. klases skolēniem mācīsies Sasithon – meitene no Taizemes.
Savā skolā atgriezušās absolventes – Astrīda Gaļicka – mācīs krievu valodu, bet par sociālo pedagogu strādās Jolanta Kauliņa.
Tradicionāli pirmo skolas dienu (“saulespuķu zīmē”), iesāka 12 -tie (audzinātāja Anda Čerņavska), apsveica pirmklasniekus, uzdāvināja svarīgu dokumentu – Latvijas 1. klases skolēna pasi, kurā ierakstītas ziņas par pašu skolēnu, skolu, klases audzinātāju un klasesbiedriem, kā arī atrodama svarīga informācija par mūsu valsts vēsturi, simboliem, kultūru un tradīcijām.
Skolēnus, skolotājus un vecākus apsveica novada domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons, bet skolas direktors Zigmunds Mickus un mācību pārzine Gunta Minka novēlēja nezaudēt labo apņemšanos, gaišās un saulainās domas visa gada garumā, jo “ .. vispār viss ir tikai tā, kā mēs to paši darām…”

Māra Tamuža

Author: Armands Radzuška