Vaiņodes novada pirmsskolas izglītības iestāde ,,Zīlīte’’ aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju uz 0,64 slodzes likmi uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • veikt bērnu muzikālo spēju attīstīšanu, estētiskās attieksmes veidošanu;
  • sadarbībā ar pedagogiem organizēt tematiskos pasākumus un veidot pasākumu vizuālo noformējumu;
  • veidot metodisko materiālu bāzi, apkopojot savu pieredzi, novitātes, pasākumu scenārijus u.c.

Prasības:

  • augstākā muzikālā pedagoģiskā izglītība – pirmsskolas skolotāja kvalifikācija;
  • latviešu valodas zināšanas augstākajā pakāpē.

Prasmes un iemaņas:

  • spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • spēja strādāt komandā.

Mēs sagaidām no Tevis:

  • pārliecību, ka pedagoģija ir Tavs aicinājums;
  • ka Tev ir augstākā izglītība pedagoģijā vai mūzikas skolotāja kvalifikācija (var būt arī students, kurš studē pirmsskolas izglītību);
  • prasmi strādāt komandā, labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Mēs Tev piedāvājam:

  • radošu, atbildīgu un aizraujošu darbu;

Savu CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: zilite@vainode.lv līdz 2018.gada.21.septembrim.

Author: Armands Radzuška