Fotokonkurss – Sāc jau tagad iemūžināt skaisto pavasara ziedoni!

Laikā, kad visa pasaule ir uz pauzes, laikā, kad priekšā tik daudz pārmaiņu, ir svarīgi uzturēt savu garu un veselību pēc iespējas možāku. Un kas gan var palīdzēt labāk, kā daba?

Vaiņodes novads tik tiešām var lepoties ar dabu, pat ļoti daudzveidīgu dabu. Pusi no mūsu novada klāj meži. Vaiņodes puses līdzenumi. Embūtes pauguraine un stāvās gravas, ezeri, dīķi, pļavas. Šeit sastopami vairāki kalni – Taurētājkalns (156 m. vjl.), Krievu (Krīvu) kalns (190), Mušu kalns (188) un citi. Induļa pilskalns ir augstākais Kurzemē, to atrast var Embūtes dabas parkā.

Vaiņodes novadā ir tik daudz kur iet, tik daudz ko redzēt, un, iespējams, šis ir laiks, kad Tu to vari darīt. Apseko ūdenstilpnes, vēro putnus, dzīvniekus, kukaiņus. Makšķerē tur, kur tas ir atļauts. Starp citu- Vaiņodes novadā atrodami 25 dīķi un ezeri (www.ezeri.lv, 2012. g.).

Ej mežā, atpazīsti kokus. Iespējams, uziesi kādu dižkoku un varēsi par to informēt dabas pazinējus (dziedava.lv).

Volzbaha pastaigu taka un panorāma no tās jau ir iecienīta atpūtas vieta kā vietējiem, tā iebraucējiem. Lielbātas avots ir plaši apmeklēts jebkurā gada laikā. Arī Embūtes dabas parkā netrūkst dabas baudītāju.  Turpināsim apmeklēt šīs vietas, tomēr, sekojot valdības pieņemtajiem noteikumiem, ievērosim vismaz 2 metru distanci.

Author: Armands Radzuška